Start arrow Aktualności arrow Wojewódzka Licealiada w Halowej Piłce Nożnej
Wojewódzka Licealiada w Halowej Piłce Nożnej
Napisał Sekretariat
Czwartek 12 marca 2015

19 lutego na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbyła się Wojewódzka Licealiada w halowej piłce nożnej. Wystąpiło w niej sześciu zwycięzców zawodów rejonowych województwa lubelskiego podzielonych w drodze losowania na dwie grupy. Grupa A: Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Białej Podlasce, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zamościu, Zespół Szkół Zawodowych i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie, grupa B: Zespół Szkół  Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, Zespół Szkół  Nr 5 w Lublinie, Zespół Szkół  Zawodowych Nr 1 w Dęblinie.

Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” w grupach, następnie zwycięzcy grup spotkali się w finale, drużyny z drugich miejsc rozegrały mecz o 3 miejsce, a z miejsc trzecich zajęły miejsce 5.

Bardzo dobrze zaprezentowała się w tych rozgrywkach drużyna Zespół Szkół Zawodowych i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie, która wywalczyła IV miejsce silnie obsadzonym turnieju, w którym znalazły się najlepsze szkoły

6. ZSZ Nr 1 w Dęblinie

Szkołę ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie reprezentowali następujący uczniowie: Błaszczuk Patryk, Gawroński Daniel, Węgliński Kacper, Chwedoruk Mateusz, Piotrowski Grzegorz, Karawtiuk Kamil, Łobko Michał.