tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow II Powiatowy Test Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym za nami!
II Powiatowy Test Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym za nami!
Napisał Sekretariat
Środa 13 marca 2019

W piątek 8 marca w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącym im. A.F. Modrzewskiego we Włodawie odbył się II Powiatowy Test Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Wzięło w nim udział 28 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu włodawskiego.
     Rywalizacja była zawzięta. Konieczna była dogrywka między uczestnikami o trzecie miejsce w kategorii szkoły gimnazjalne. W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła Agata Filipek ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie. Drugie miejsce zajęła inna reprezentantka tej samej szkoły Natalia Czajka. Trzecie miejsce zajął Kamil Franczak ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie. Warte jest podkreślenie wyróżnienia, które komisja przyznała Bartoszowi Zawadewiczowi uczniowi klasy 7 SP nr 2.
    W kategorii szkół gimnazjalnych na podium stanęli przedstawiciele Publicznego Gimnazjum nr 2 we Włodawie Martyna Oleniak (I miejsce), Natalia Kloc (II miejsce), Bartosz Bytof (III miejsce).
    Dyplomy i nagrody laureatom wręczyli wicestarosta Tomasz Korzeniewski, burmistrz Wiesław Muszyński i dyrektor ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie Eugeniusz Omelczuk.
Zapraszamy na Test już w przyszłym roku!