tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Jak segregować odpady?
Jak segregować odpady?
Napisał Sekretariat   
Wtorek 4 lutego 2020
Aleksandra Prucnal – absolwentka naszej szkoły – obecnie studentka Politechniki Lubelskiej wzięła udział w realizacji filmowego cyklu edukacyjnego dotyczącego zagadnień ochrony środowiska, na które każdy ma wpływ.

Filmy z serii „Jak segregować odpady? Studenci udzielą porady!” pomogą każdemu z problemem segregacji odpadów komunalnych. Pokazują w sposób wyjątkowo prosty poważne zagadnienia, z którymi wszyscy zmagamy się na co dzień. Filmy powstały w ramach projektu koordynowanego przez Stowarzyszenie "Ekolubelszczyzna". Wystąpiło w nich 13 studentów, członków Koła Naukowego Politechniki Lubelskiej "Pollub.my Marketing", studiujących na kierunkach: Marketing i Komunikacja Rynkowa oraz Zarządzanie na Wydziale Zarządzania Politechniki Lubelskiej. Opiekunem Koła jest dr inż. Agnieszka Bojanowska. Wszystkie filmy zostały zrealizowane w kampusie Politechniki Lubelskiej, w Domu Studenckim nr 3. Projekt uzyskał dotację Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Jego producentem jest Polska Press Oddział Lublin. Relację z planu zdjęciowego można obejrzeć m.in. na stronie Koła Naukowego „Pollub.my Marketing” na Facebooku. Natomiast filmy są dostępne na kanale YouTube pod adresem:

https://www.youtube.com/user/pollubTV/videos?fbclid=IwAR2-FdrsWZiEaQKXp4YfBNZTnkNXZ8ilCguXa8DKBWdXd9RKYVUd7nfOWZo
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Powiat włodawski
Oferta edukacyjna
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
7074080