tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Półmetek za nami
Półmetek za nami
Napisał Sekretariat   
Piątek 2 marca 2012

        18 lutego 2012 roku o godzinie 18.00 pięknie ubrani, podekscytowani i przepełnieni optymizmem drugoklasiści II LO we Włodawie, czyli populanego „Modrzewiaka”, razem ze swoimi wychowawcami i rodzicami oraz Dyrekcją szkoły, spotkali się w szkolnych warsztatach na półmetkowej zabawie.

                Po oficjalnym otwarciu zabawy nieomal natychmiast ruszyliśmy na parkiet, aby przy wspaniałej muzyce spędzić tam resztę wieczoru. Tańczyliśmy do utraty tchu tak, że dziewczęta porzuciły nawet wysokie obcasy, by bez reszty oddać się zabawie. Zresztą nawet nasi wychowawcy postanowili dotrzymać nam kroku na parkiecie.Kiedy chcieliśmy odpocząc, mogliśmy zakosztować pyszności przygotowanych przez naszych rodziców, zresztą były one jedyną przyczyną, dla której przerywaliśmy taniec.

                Po kilkugodzinnym balu z żalem wróciliśmy do codzienności. Jednak półmetkowe spotkanie na długo utkwi wszystkim w pamięci. Pełni wigoru spędzimy w naszej szkole kolejne wspaniałe chwile, obiecujemy, że równie raźno przystąpimy do nieubłaganie zbliżającej się matury.

                Serdecznie dziękujemy Dyrekcji naszej szkoły, wychowawcom i rodzicom za przygotowanie wspaniałej zabawy. Nasze uśmiechnięte twarze były dowodem zadowolenia i radości, jakie towarzyszyły nam tego wieczoru.

Ostatnia aktualizacja ( Piątek 2 marca 2012 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Powiat włodawski
Oferta edukacyjna
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
7074989